Tarasy4U

Nie da się ukryć, że branża budowlana mknie do przodu niemalże z prędkością światła. Coraz to nowsze rozwiązania i produkty sprawiają, że właściciele domów jednorodzinnych czy lokali usługowych, mogą wybierać i przebierać w ofertach firm, takiej jak nasza. My od lat specjalizujemy się w montażu zadaszeń tarasowych. Czym się charakteryzują nasze produkty? Sprawdź!

Niezawodna konstrukcja zadaszenia tarasowego

Przydomowy teren wraz z ogrodem to wyjątkowe miejsce relaksu i spotkań wszystkich członków rodziny i przyjaciół. Chcąc w pełni cieszyć się urokami tego miejsca, należy zadbać o odpowiednie zadaszenie tarasu, które uchroni nas i naszych gości nie tylko przed nadmiernym słońcem, ale i opadami atmosferycznymi.
Przy wyborze zadaszenia tarasowego wiele osób kieruje się przede wszystkim względami technicznymi. Fakt, iż trzeba zadbać o odpowiednie dobranie modelu, jednak to względy funkcjonalne bardziej decydują o tym, czy będziemy finalnie zadowoleni z zamontowanej konstrukcji. W pierwszej kolejności, należy zwrócić uwagę na materiał, a także jego trwałość. Nasze zadaszenia tarasowe DEPONTI wykonywane są z wysokiej jakości poliwęglanu, a także antracytu, z którego wykonujemy przesuwne listwy.

Zadaszenie tarasowe dopasowane do indywidualnych potrzeb

Dostępnych w naszej ofercie uniwersalnych modeli zadaszeń tarasowych jest naprawdę ogromna. Każdy przygotowywany projekt uwzględnia indywidualne preferencje oraz potrzeby Klientów. Jesteśmy w stanie zamontować i usytuować zadaszenie tarasowe dozując odpowiednią ilość światła, która będzie padała na strefę wypoczynkową.

Warto podkreślić, że poliwęglan cieszy się niesłabnącą popularnością od lat, a wszystko dzięki pożądanym właściwościom fizycznym. Antracyt charakteryzuje się twardością i nie ulega uszkodzeniom mechanicznym. Podobnie poliwęglan, z którego wykonujemy i montujemy nasze produkty, cechuje się wytrzymałością, a także odpornością na promieniowanie UV. Materiał ten jest łatwy w obróbce, nie tracąc przy tym swojej trwałości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a nasi pracownicy chętnie podpowiedzą Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu.