Tarasy4U

Chcesz się cieszyć ulubioną książką lub kawą na tarasie? Kiedy już wychodzisz do ogródka zaczyna padać? Pozwól, że zaproponujemy Ci rozwiązanie – model MALBEC. To zadaszenie przepuszcza dużo światła, osłania od deszczu i zapewnia komfortową komunikację na tarasie, tzn. bezpośrednie przejście na trawę!

Model MALBEC – zadaszenie Twojego tarasu

Niezależnie od tego czy dysponujesz dużą, czy małą przestrzenią i tak możesz wybrać właśnie tę konstrukcję. Wykonujemy ją bardzo mocnych profili, które utrzymają dach o głębokości nawet 4,5 m.

Równie istotnym elementem tej propozycji jest część transparentna. Ją również można dobrać wedle indywidualnych preferencji. Dach powstaje ze szkła VSG o grubości 8 mm lub poliwęglanu bezbarwnego albo w kolorze opalu. Płyty z tworzywa mają grubość 16 mm i są certyfikowane zgodnie z normą DIN EN 1090.

Co jeszcze możesz dopasować do swoich potrzeb? Nie tylko transparentność przeszklenia, ale także kolor profili! Standardowe propozycje, które mamy w magazynie to:

  • RAL 9016 – biały,
  • DB 703 – antracyt Struktura
  • oraz RAL 9006 – szare aluminium Struktura.

Na specjalne życzenie możemy wykonać także inne kolory!

Model MALBEC – inwestycja na lata

Wszystkie elementy, z których powstają nasze zadaszenia, są wyjątkowo wytrzymałe i dostosowane do trudnych warunków atmosferycznych. Płyty szklane i poliwęglanowe cechują się odpornością na działanie promieniowania UV – nie odbarwiają się – oraz wilgoci – nie korodują. Profile wytrzymują duże obciążenia i sile wiatry. Dzięki temu zadaszenie będzie się świetnie prezentowało i spełniało swoją funkcję długie lata.