Tarasy4U

Dzięki zadaszeniu tarasu możesz rozszerzyć swoją przestrzeń życiową na zewnątrz i stworzyć wspaniałe miejsce w bezpośrednim kontakcie z salonem lub kuchnią.
Ale czy wiesz, że możesz wybrać również inne miejsce w swoim ogrodzie? Na przykład na trawniku lub wokół niego, bo to jest twoje ulubione miejsce.
Lub przy stawie lub basenie, dla optymalnego relaksu. Istnieje wiele możliwości, w których zadaszenie wolnostojące stwarza jeszcze przyjemniejsze uczucie życia na świeżym powietrzu.
w pożądanym miejscu w swoim ogrodzie. Najwyższy punkt pokrycia dachowego Ribolla znajduje się z przodu, co oznacza, że odwadnianie i odprowadzanie wody deszczowej są z tyłu , dzięki czemu zachowany jest piękny wygląd. Model Ribolla może być montowany elastycznie, ale standardowo jest dostarczany z zamkniętym panelem tylnym,
zamknięty element boczny lub element boczny z bardzo przejrzystą szybą z poliwęglanu i elementem bocznym z jedną krawędzią.
Oczywiście możliwe są również inne kombinacje i warianty. Pokrycie dachowe Ribolla może być dostosowane do Państwa życzeń i sytuacji. Spójrz na nasze akcesoria, aby dowiedzieć się więcej,
jakie są możliwości.

– zadaszenia do ustawienia w dowolnym miejscu w ogrodzie
– elastycznie łączone modele
– duży wybór wariantow