Tarasy4U

Dodatkowa radość życia w ogrodzie dzięki maksymalnej elastyczności. Kto by tego nie chciał? Dach Verdeca wyposażony jest w tkaninę przeciwsłoneczną i wodoodporną. Siedzisz na tarasie i chcesz cieszyć się słońcem? Następnie puść tkaninę do góry (nawet częściowo) za jednym dotknięciem przycisku. W ten sposób można od razu cieszyć się maksymalną ilością światła i dobrą pogodą. Jeśli wolisz siedzieć w cieniu lub schronić się przed wiatrem, Deszcz lub promienie UV, można zamknąć płótno z tą samą łatwością.

Możesz rozszerzyć swój dach składany Verdeca na kompletne pomieszczenie ogrodowe, dodając na przykład przesuwne szklane ściany. Więc z elastycznym dachem tarasowym Verdeca możesz cieszyć się optymalnym komfortem na swoim patio.

Dach tarasowy Verdeca posiada białą, wodoodporną tkaninę z aluminiową ramą z antracytu. Dodatkowo, specjalna geometryczna konstrukcja zapewnia, że konstrukcja wewnętrzna zapewnia maksymalną wytrzymałość i odporność na wiatr profilu aluminiowego.

Dach tarasowy wygląda na smukły i oferuje doskonałą widoczność, ponieważ elementy mocujące i śruby ze stali nierdzewnej są niewidoczne. Ponadto rynna wyposażona jest w system przeciwwiatrowy, który zapobiega wnikaniu wiatru pomiędzy tkaninę, szyny i rynnę.

Szczegóły:
Kolory Antracyt RAL7024
Szerokość (mm) 4000 / 5000 / 6000
głębokość (mm) 3000 / 3500 / 4000