Tarasy4U

Model Bosco
Zadaszenie tarasu Bosco jest doskonale wykończone i oferuje szeroki wybór wykończeń, na przykład okrągły lub klasyczny kształt rynny oraz półokrągłe lub kwadratowe słupki. Pozwala to na dostosowanie modelu Bosco komplet do Twojego stylu, gustu i życzeń oraz zapewnienie, że idealnie pasuje do Twojego domu i ogrodu. Standardowo Zadaszenie Oczywiście, inne wymiary mogą być również wykonane na przez naszych Partnerów.
Dzięki naszemu modułowemu systemowi, pokrycie dachowe Bosco oferuje nieograniczone możliwości i może być dostosowane do każdej sytuacji i stylu. To zadaszenie tarasowe jest dostępne w kolorach
Biały (RAL9016),
Kremowy (RAL9001)
i Anthracit Structure (RAL7024).
Do poliwęglanowych pokryć dachowych można wybierać spośród opcji klar i Opal . To zadaszenie jest opcjonalnie dostępne z rozbudowanym wyposażeniem, na przykład z oknem klinowym, elementem bocznym, szklaną ścianą przesuwną lub oświetleniem LED.
Zobacz nasze akcesoria, aby uzyskać więcej informacji. Wiele mozliwości dotyczących wyglądu i wyposażenia Konstrukcja dachu Bosco, umożliwia zbudowanie go w prawie każdej pożądanej szerokości.