Tarasy4U

Modell Pinela Deluxe Cabrio

Wyjątkowe wrażenia gwarantuje stylowa Pinela Deluxe firmy Deponti. Listwy tego dachu tarasowego można łatwo przesunąć na bok za pomocą jednego przycisku. Daje to całkowicie otwartą przestrzeń nad Twoim tarasem w mgnieniu oka. W ten sposób możesz doświadczyć niesamowitych wrażeń na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody.

W pozycji otwartej Pinela Deluxe oferuje Ci maksimum światła. W pozycji zamkniętej dach tarasu jest doskonale odporny na różne warunki atmosferyczne i oferuje przyjemne zacienione miejsce w słoneczne dni.

Dzięki Pinala Deluxe można stworzyć przestrzeń zewnętrzną o nowoczesnym wzornictwie, która zapewnia ochronę przed słońcem, wiatrem, deszczem i innymi elementami. Gwarantuje to Państwu wyjątkową jakość życia na świeżym powietrzu. Wzornictwo listew jest zgodne z aktualnym stanem techniki.

Przesuwane synchronicznie listwy oferują wolną przestrzeń wynoszącą 79% całego pokrycia dachowego po otwarciu listew. Ponadto, podczas zamykania, listwy jednocześnie dociskają uszczelki zintegrowanych krokwi, zapewniając tym samym optymalną izolację.

Szczegóły:
Kolory Antracyt RAL7024
Szerokość (mm) 3000 / 3500 / 4000
głębokość (mm) 3014 / 3571 / 4128 / 4964 / 6078