Tarasy4U

Ciesz się swoim tarasem w każdą pogodę i nie martw się, że deszcz, śnieg lub słońce zniszczą meble! Jak to możliwe? Wystarczy zainwestować w odpowiednie zadaszenie, zwłaszcza nasz model MERLOT. Dlaczego właśnie on? Powodów jest bardzo wiele. Warto go wybrać ze względu na funkcjonalność, trwałość oraz niepowtarzalne walory estetyczne.

Model MERLOT – to, czego szukasz

To zadaszenie tarasowe spełnia najwyższe wymagania, dotyczące trwałości, użyteczności i estetyki. Jest połączeniem nowoczesnych rozwiązań i kreatywnej finezji. Konstrukcja powstaje z bezpiecznego szkła VSG o grubości 8 mm. Każda płyta jest połączeniem kilku tafli szkła płaskiego. Dzięki temu – w razie uszkodzenia – nie tłucze się na małe kawałki. Na powierzchni powstaje jedynie sieć pęknięć. Konstrukcja jest wykonywana także z poliwęglanu. Zależnie od upodobań Klientów poliwęglan może być przezroczysty lub półtransparentny, o wykończeniu tzw. opal. Płyty poliwęglanowe mają grubość 16 mm.

Do budowy wykorzystujemy także najnowsze rozwiązania konstrukcyjne na rynku tarasowym, mianowicie niezwykle mocne profile. Te elementy pozwalają nam osiągnąć głębokości do 4,5 m bez wzmocnienia. Profile są produkowane na wymiar. Możemy więc stworzyć konstrukcję spersonalizowaną pod względem powierzchni!

Zadaszenie tarasowe MERLOT – elegancja w indywidualnym wydaniu

Nasz popisowy model to estetyczne uzupełnienie tarasu. Możemy go spersonalizować nie tylko pod względem wymiarów, ale także barwy. Proponujemy wykończenia w barwach: RAL 9001 (kremowy biały), RAL 7016 (antracyt) oraz RAL 9005 (czarny).