Tarasy4U

Ptak Expo Warsaw 17-19 marca 2022 r.

Warsaw Home Green Days to największe targi architektury krajobrazu i ogrodnictwa. Niezwykła formuła wydarzenia umożliwia odwiedzającym aktywne uczestnictwo w ramach wydarzeń targowych.

Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu jako wystawcy. Nasza firma od lat specjalizuje się w wykonawstwie zadaszeń tarasowych, a także montażu tarasów na zamówienie z desek kompozytowych i nie tylko.

Zainteresowanie przerosło nasze najbardziej optymistyczne prognozy. W trakcie bezpośrednich rozmów z Klientami prezentowaliśmy modele zadaszeń, możliwości zabudowy ścian bocznych a także oferowaliśmy pomoc w doborze jak najlepszego rozwiązania.

Obustronne korzyści

Cieszymy się na każde takie spotkanie z Państwem na Warsaw Home Green Days, gdyż możemy odpowiedzieć na pytania, rozwiać wątpliwości lub doradzić w kwestii tarasów oraz zadaszeń, ale nie tylko. Targi Architektury i Krajobrazu dają nam także okazję, by wsłuchać się w potrzeby oraz oczekiwania naszych potencjalnych klientów. Traktujemy takie spotkania jako inspirację do rozwoju, poszukiwania nowych rozwiązań i tworzenia kolejnych projektów.

Warsaw Home Green Days – czym dokładnie są te targi?

Targi Architektury i Krajobrazu Warsaw Home Green Days to międzynarodowy event, który trwa aż trzy dni. W tym czasie odbywają się pokazy, są liczne warsztaty oraz prelekcje. Producenci krajowi oraz wiele firm zza granicy czeka na gości na dedykowanych stanowiskach z nowym asortymentem. Odwiedzający mają szansę:

  • poznać najnowsze trendy branżowe,
  • nawiązać kontakty biznesowe z nowymi firmami,
  • zdobyć wiedzę dotyczącą rynku i branży.

Na targach można znaleźć strefy nawiązujące do wszystkich aspektów związanych z ogrodem. Czekają na Państwa stoiska związane z architekturą krajobrazu, małą architekturą ogrodową, oświetleniem, oczkami wodnymi, małą architekturą miejską czy też nawadnianiem.

Do obszarów tematycznych, które pojawiają się na Warsaw Home Green Days należą też realizacje z kamienia – od kruszyw dekoracyjnych po kostki brukowe – oraz drewna – np. deski tarasowe.

Goście mogą również zapoznać się z szerokim materiałem roślinnym, który obejmuje m.in. nasiona traw, kwiatów i ziół, a także drzewa, cebule, byliny i kłącza. Ponadto dostępna jest chemia ogrodowa, liczne akcesoria florystyczne, nowoczesna technika ogrodnicza (m.in. maszyny oraz narzędzia), a także asortyment z budową szklarni oraz uprawami szklarniowymi. Ofertę dopełniają meble ogrodowe.

Atrakcje Targów Architektury i Krajobrazu

Na Warsaw Home Green Days można nie tylko spotkać się z producentami i dystrybutorami wyposażenia do ogrodu, sprzętu, maszyn, akcesoriów florystycznych czy oświetlenia ogrodowego. Można również wziąć udział w licznych atrakcjach np. kiermaszu ogrodniczym, Bonsai Show, bezpłatnych, certyfikowanych szkoleniach z zakresu ogrodnictwa, czy też forach wykładowych.

By :
Comments : 0

Leave a Reply

*