Komozytowa: SELECT
Kompozytowe deski tarasowe to innowacyjny produkt łączący w sobie naturalność drewna z nowoczesną technologią. Połączenie drewna i tworzyw sztucznych gwarantuje powstanie materiału odpornego na wodę i warunki atmosferyczne oraz łatwego w utrzymaniu i użytkowaniu.
Skład:
60% pył drzewny
 30% HDPE czyli polietylen o podwyższonej gęstości.
10% stanowią: barwnik, stabilizatory oraz filtr UV zabezpieczający deski przed płowieniem.
Deski kompozytowe często wybierane są jako alternatywa dla klasycznego drewna. Ich zaletą jest łatwa pielęgnacja- deski kompozytowe nie wymagają corocznego olejowania. System desek kompozytowych charakteryzuje się wyjątkowo łatwym montażem, który można wykonać samodzielnie.
Kolory:
  • brąz
  • ciemny brąz
  • grafit/antracyt
  • jsnoszary
Kompozytowa: PREMIUM
W deskach PREMIUM zastosowano nowoczesną technologię, która umożliwia uzyskanie dwóch kolorów na jednej desce:
–  jedna strona deski jest w kolorze brąz, a druga strona deski ciemny brąz drugi wariant:
– jedna strona deski jest w kolorze grafit/antarcyt, a druga strona deski jasnoszarym. Mają Państwo zatem możliwość zmiany koloru własnego tarasu odwracając deski, nawet po dłuższym czasie użytkowania.

MODRZEW SYBERYJSKI
Modrzew syberyjski należy do najlepszych gatunków drzew iglastych. Rośnie w surowym klimacie Syberii, gdzie lato bywa wyjątkowo upalne i krótkie, a zimy długie i mroźne. Wysoka trwałość i wyjątkowa odporność na grzyby oraz gnicie sprawia, że drewno modrzewia syberyjskiego idealnie nadaje się na niezadaszone tarasy, elewacje.
Nie olejowane deski z czasem zmieniają swoją barwę na srebrno-szarą i jest to naturalny proces starzenia się.
Bogata liczba słoi na drewnie sprawia, że deski z modrzewia syberyjskiego mają oryginalny wygląd. Trwałość produktów z modrzewia syberyjskiego szacuje się na około 15-25 lat, choć odpowiednio pielęgnowane mogą przetrwać nawet do kilkudziesięciu lat.
BANGKIRAI
Bangkirai jest egzotycznym gatunkiem drewna, które importuje się  z tropikalnych lasów Indonezji.  Charakteryzuje się jednolitą budową, dzięki której jest niezwykle twardy, jest także odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Drewno bangkirai jest także odporne na grzyby, owady i termity, w związku z czym jest jednym z najczęściej wybieranych gatunków drewna egzotycznego na tarasy.
Taras wykonany z tego gatunku drewna jest niezwykle łatwy w utrzymaniu, gdyż dzięki wysokiej zawartości olejów naturalnych nie wymaga impregnacji – zaleca się jedynie olejowanie go raz do roku, co nada mu lśniącą powierzchnię i nasyci jego barwę oraz zapobiegnie naturalnemu procesowi starzenia się drewna.
Ogromnym atutem desek tarasowych bangikirai jest trwałość, którą szacuje się na około 30-50 lat.